Apie mus

Mūsų tikslas – paprastumas.

Šiais laikais sparčiai populiarėja prekyba internetu. Nepaisant to, sunku įprasti naudotis šia nauja galimybe, nes dauguma internetinių svetainių yra painios ir nekonkrečios. Taip pat sunkumų bei abejonių kelia atsiskaitymas internetu ir baimė gauti nekokybišką produktą, už kurį jau sumokėta.

Mūsų svetainė Jums siūlo paprastumą ir galimybę patiems įsitikinti, kad prekė yra tikrai kokybiška. Skystokurokatilas.lt siekia, kad kiekvienas žmogus, turintis net ir minimalius naršymo internete įgūdžius, per keletą minučių galėtų užsisakyti norimą prekę ir už ją galėtų sumokėti neidamas į banką ir nenaudodamas kreditinės kortelės.

Išsirinkus Jums tinkamą pirkinį tereikia paskambinti užsakymų numeriu, pasakyti kokia prekė reikalinga ir savo adresą. Atsiskaityti galėsite pristačius prekę į Jūsų namus. Tokiu būdu galėsite apžiūrėti savo pirkinį ir įsitikinti, kad jis pilnos komplektacijos, be gamybinių defektų ar kitų pažeidimų.

Savo prekes pristatome visoje Lietuvoje. Dėl protingai organizuotos logistikos, pirkinys Jus pasieks per 1-3 darbo dienas arba kitu sutartu metu, kiek įmanoma prisiderinus prie Jums patogaus laiko.

Tikimės, kad būsime Jums naudingi.