R20-V-L 36-77 kW (su kuro pašildymu, oro užsklanda)

<< Atgal
Kaina: 1066 € 1255 €
Sutaupykite: 189 € + nemokamas atvežimasAprašymas

Pagaminta Vokietijoje.

V versijos degikliuose kuro pašildymas vyksta prieš pradedant veikti degiklio programai ir vyksta tol, kol degiklis neišjungiamas termostatu. Valdymo bloko gnybtų sekcijoje esanti kontrolinė lemputė signalizuoja apie šildytuvo įjungimą. Įjungimas, esant šaltam kurui yra blokuojamas šildytuve įrengtu termostatu, o valdymo blokas ima veikti tik kurui sušilus. Purkštuvo laikiklyje įrengto elektrinio šildytuvo įkaitimo galia sureguliuota iš anksto. Reikiamas įkaitimo laipsnis reguliuojamas terminiu rezistoriumi, kuris nustatytas teigiamo temperatūros koeficiento režime.

L versijos degikliuose oro sklendė apsaugo, kad gedimų ar išjungimų atvejais, neatvėstų kuro kamera. Oro sklendės valdymas - elektrinis. Prieš įjungiant degiklį, oro sklendė atsidaro. Jos padėtį rodo rodyklė servopavaroje. Padėtys "UŽDARYTA" - "ATIDARYTA".

Giersch R20-V-L skysto kuro degikliai - tai ilgų metų patirties ir naujų sprendimų intensyvaus ieškojimo rezultatas. Šie degikliai užtikrina optimalų oro ir kuro sumaišymą, kuras naudojamas efektyviai ir ekonomiškai. Degiklio viduje visi komponentai išdėstyti taip, kad būtų patogų ir lengva jį remontuoti gedimo atveju.

 

Pastaba: skysto kuro degiklis su kuro pašildymu ir oro užsklanda. Komplektuojamas be purkštuko.

Norite užsisakyti? Tai - paprasta!


1.Paskambinkite telefonu 8 676 20077, 8 640 60280
2.Pasakykite, kokia prekė Jus domina
( R20-V-L 36-77 kW (su kuro pašildymu, oro užsklanda))
3.Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
4.Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.

Montavimas


Šildymo įrangą montuojame visoje Lietuvoje. Telefonas montavimo klausimas:

8-614-33996